• Škola - od 14. 02. 2022

Epidemiologická situácia sa na našej škole vyvíja pomerne priaznivo. Podľa aktuálnych informácií bude prebiehať výučba vo všetkých triedach od pondelka 14. 02. 2022 prezenčnou formou podľa aktuálneho rozvrhu.

Prosím i naďalej nahlasovať cez edupage alebo na e-mail školy výsledky domáceho ag-samotestovania. Podmienkou vyzdvihnutia ďalších ag-samotestov je i naďalej nahlásenie využitia minimálne 50% ag-testov.

Pri nástupe žiaka do školy na prezenčné vzdelávanie prosíme doručiť:

1. Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti (všetci žiaci, ktorí neboli v škole 3 a viac dní)

2. Oznámenie o výnimke z karantény (dobrovoľne predloží žiak, ktorý je kompletne zaočkovaný)

3. Potvrdenie o vykonaní Ag-samotestu s negatívnym výsledkom (predloží žiak po ukončení izolácie)

4. Čestné vyhlásenie o pozitivite  ag-samotestu na ochorenie COVID-19 a o absolvovaní izolácie (na účely výnimky z karantény)

ďakujeme za úspešnú spoluprácu

prajeme Vám príjemný víkend