Vážení rodičia, kolegovia, žiaci 2. ročníka.

Trieda II.VET prejde v dňoch 30. 11. - 03.12.  2021 na dištančné vzdelávanie.

Z dôvodu pozitívneho výsledku domáceho Ag-samotestu u jedného zamestnanca školy z preventívnych dôvodov prejde trieda II.VET na dištančné vzdelávanie.

O forme vzdelávania v ďalších dňoch Vás budem informovať.

• Ag-samotesty : Vyzdvihnutie

na základe pokynov MŠVVaŠ SR boli dnes v dopoludňajších hodinách škole doručené Ag-samotesty.

Vyzdvihnúť si ich môžete v nasledujúcich termínoch:

1. streda (01.12.2021) v čase 7:00 - 9:00

2. streda (01.12.2021) v čase 12:00 - 15:00

V prípade, že Vám dané termíny na vyzdvihnutie Ag-samotestov nevyhovujú, dohodnite si, prosím, náhradný termín telefonicky na tel.č.: 02/645 33 174.

Ďakujeme Vám za spoluprácu

Vážení rodičia, kolegovia, žiaci 2. ročníka.

Trieda II.VET prejde v pondelok 29. 11. 2021 na dištančné vzdelávanie.

Z dôvodu pozitívneho výsledku domáceho Ag-samotestu u jedného zamestnanca školy z preventívnych dôvodov prejde trieda II.VET v pondelok 29. 11. 2021 na dištančné vzdelávanie.

Vzdelávanie v nasledujúcich dňoch bude operatívne upravené podľa výsledku oficiálneho PCR-testu.

O forme vzdelávania v ďalších dňoch Vás budem informovať v priebehu nasledujúceho dňa.

• Štúdium od 29. 11. 2021

Vážení rodičia, kolegovia, žiaci,

podľa aktuálnej legislatívy a situácie v našej škole k dnešnému dňu (= momentálne nie je žiadna trieda v karanténe) pokračujeme v nasledujúcom týždni od 29. 11. 2021 v prezenčnom vzdelávaní podľa rozvrhu pre všetky triedy.

Krúžková činnosť je až do odvolania pozastavená. Predmet telesná výchova sa bude realizovať v obmedzenom režime. Žiaci dostanú informáciu priamo od vyučujúceho.

Vyhláška 262 Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k povinnosti prekrytia horných dýchacích ciest -  nariaďuje riadne prekrytie horných dýchacích ciest (nos a ústa) v interiéri použitím respirátora respektíve inej preventívnej ochrannej pomôcky, napr. rúška, šálu, šatky.

Verím, že sa nám spoločnými silami podarí udržať takýto stav čo najdlhšie

• Štúdium od 22. 11. 2021

Vážení rodičia, kolegovia, žiaci,

od pondelka 22.11.2021 škola pokračuje prezenčnou formou štúdia podľa rozvrhu.

Okres Bratislava bude od 22. 11. 2021 zaradený podľa Covid automatu do 1. stupňa ohrozenia (červená farba). Platí aj nová legislatíva, ktorou sa musí škola riadiť.

V zmysle platnej legislatívy:

1. Covid automat platný od 18.12021,
              2. Vyhlášky 259/2021 platnej od 211.2021,
              3. Vyhlášky 258/2021 platnej od 22.11.2021

platia nasledujúce pravidlá pre vstup do budovy školy od 22.11. 2021 do odvolania:

1. Štúdium prebieha od 22.11. 2021 prezenčnou formou podľa rozvrhu.
              2. Do budovy školy je zákaz vstupu cudzím osobám.
              3. Žiak vstupuje do budovy školy po predložení písomného Vyhlásenia o bezpríznakovosti (cez Edupage alebo dokument podpísaný zákonným zástupcom/plnoletým žiakom).
              4. Všetky osoby v budove školy majú dýchacie cesty nepretržite prekryté respirátorom.
              5. Ubytovanie na internátoch je v režime OTP. Žiak si zistí konkrétne podmienky v danom ubytovacom zariadení - internáte.
              6. Dôrazne žiadame všetkých, u ktorých sa prejavia príznaky respiračného ochorenia, aby toto okamžite nahlásili triednemu učiteľovi/zamestnávateľovi a následne sa riadili jeho pokynmi.
              7. Rodič môže žiaka ospravedlniť z vyučovania na 5 dní v týždni.
              8. Apelujeme na všetkých, aby pred nástupom na prezenčné vzdelávanie absolvovali test na zistenie prítomnosti COVID-19. Osoba s pozitívnym výsledkom na COVID-19 nesmie vstupovať do priestorov školy, o výsledku testu musí informovať školu i všeobecného / detského a dorastového lekára.

v záujme zachovania zdravia žiakov i zamestnancov školy, z dôvodu výskytu COVID-19 z preventívnych a organizačných dôvodov, prechádzajú niektoré triedy na dištančné vzdelávanie podľa nasledovných pokynov.

Organizačné pokyny pre jednotlivé triedy k dištančnému vzdelávaniu od 11. 11. 2021 do 19. 11. 2021:

I.VET – dištančné vzdelávanie v termíne 11. 11. – 19. 11. 2021

II.VET – riaditeľské voľno 11. 11. 2021

-  dištančné vzdelávanie v termíne 12. 11. – 19. 11. 2021

III.VET – prax podľa harmonogramu

IV.VET – dištančné vzdelávanie 12. 11., 15. - 16. 11., 19. 11. 2021

-  Prax – 11. 11., 18. 11. 2021

Dištančné vzdelávanie je povinné pre všetkých žiakov. Naďalej je povinná účasť na vyučovaní a plnenie úloh, ktoré vyučujúci jednotlivých predmetov zadajú.

• Ag- testy - vyzdvihnutie

na základe pokynov MŠVVaŠ SR boli včera v popoludňajších hodinách škole doručené Ag-samotesty.

Vyzdvihnúť si ich môžete v nasledujúcich termínoch:

1. štvrtok (4.11.2021) v čase 7:00 - 9:00

2. piatok (5.11.2021) v čase 7:00 - 9:00

Ďakujeme Vám za spoluprácu

• Výhercovia "Halloween na veterine!

Ďakujeme všetkým, ktorí sa s plným nasadením zúčastnili tejto aktivity.

"Deň masiek" sa stretol s úspechom. Na fotografiách môžete vidieť, ako sa žiaci dôsledne pripravili. Sme radi, že okrem učenia je v škole počuť aj smiech.

Výhercovia boli určení hlasovaním žiakov i učiteľov. Najviac hlasov získali "Mojsejovci", na druhom mieste sa umiestnili "Traja králi, Boh a jahňa". Tretie miesto obsadili "Čert a Káča".

Výhercom gratulujeme k zisku "kupónu na neskúšanie".

• Olympiáda v anglickom jazyku - výsledky

olympiáda bola na veľmi dobrej úrovni, za čo ďakujeme kolegyni Mgr. D. Meliškovej i všetkým zúčastneným.

Výsledky školského kola sú nasledovné:

1. Simona G. - 4.ročník

2. Michaela P. - 3.ročník

3. Viktória K. - 4. ročník

Všetkým gratulujeme a veríme, že nás Simona bude úspešne reprezentovať v okresnom kole olympiády.