blížia sa sviatky jari - veľkonočné sviatky. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR udelilo žiakom základných i stredných škôl prázdniny.

Z toho dôvodu bude v dňoch 6. 4. 2023 - 11. 4. 2023 prerušená výučba i na našej škole a všetci zamestnanci budú čerpať dovolenky.

V súrnych prípadoch nás kontaktujte na e-mailovej adrese melichova@veterinarnaskola.sk alebo na mobilnom čísle 0911 241 357.

Brány školy sa otvoria opäť v stredu 12. 4. 2023 a vyučovať sa bude podľa zverejneného aktuálneho rozvrhu.

Všetkým prajeme krásne sviatky jari, nech sú zdrojom oddychu a novej energie.

s úctou

tím SSOŠV

• 13. 4. 2023 - Rodičovské združenie 1.- 3. trieda

dňa 13. apríla 2023 sa bude konať na našej škole 3/4-ročná klasifikačná porada. Posúdime aktivitu žiakov na hodinách,  študijné výsledky na jednotlivých predmetoch, dochádzku i správanie sa žiakov.

Napomienky k väčšej usilovnosti z predmetov dostanú žiaci v prípade, že ich výsledky sú slabé. Napomienku vnímajte, prosím, ako upozornenie k zvýšeniu aktivity či zlepšeniu študijných výsledkov.

Výsledky budú následne zverejnené prostredníctvom Edupage i na Rodičovskom združení, ktoré sa uskutoční dňa 13. 4. 2023 o 17:00 prezenčnou formou v triedach I.VET, II. VET a III. VET.

Veríme, že sa nám toto snaženie v dobrom odzrkadlí v júni na koncoročnom vysvedčení.

s úctou

tím SSOŠ veterinárnej