• Vianoce

máme za sebou 3. adventnú nedeľu a to je neklamný znak, že sa nám "zvianočnieva".  Príroda sa už chystá na zimný odpočinok. My sa chystáme na príchod Vianoc a nového roka. Všade už rozvoniavajú koláčiky a svietia vianočné svetielka. Deti sa už nevedia dočkať vianočnej nádielky a .... vianočných prázdnin.

Všetkým želáme pokojné vianočné sviatky, bohaté nielen na darčeky, ale aj na pekné zážitky a radosť zo vzájomného stretnutia s rodinou i kamarátmi. V novom roku 2024 nech sa vám splnia všetky želania a predsavzatia, nech sa vám darí v súkromí i na poli pracovnom a študijnom.

Počas vianočných prázdnin - 25.12.2023 - 05.01.2024 - budú i zamestnanci školy čerpať dovolenky a škola bude zatvorená.

Tešíme sa na vás opäť v pondelok 08.01.2024, kedy začne výučba podľa rozvrhu.

s vianočnými pozdravmi ostávajú

zamestnanci SSOŠV