• 2% z daní

chcel by som Vás zasa po roku v mene občianskeho združenia Vetaktiv požiadať, o poukázanie 2% z daní, ktoré budú využité pre žiakov našej školy, teda pre vaše deti.

Z príspevkov, ktoré ste nám poslali v minulosti, boli zakúpené športové potreby, veterinárne a chovateľské pomôcky. Boli preplatené i odborné exkurzie.

Tlačivo je prepisovateľné vo Windows. Treba ho vyplniť a spolu s potvrdením o zaplatení dane (dá Vám ho zamestnávateľ) poslať na Váš daňový úrad.

Všetkým ďakujeme.

MVDr. Branislav Hronský

predseda o.z. Vetaktiv

V termíne od 4. 3 . do 8. 3 . sú pre školy v Bratislavskom kraji naplánované jarné prázdniny. Prajeme všetkým, aby načerpali novú energiu a užili si príjemné jarné chvíle.

V tomto čase budú aj zamestnanci školy čerpať dovolenku. Budova školy bude v týchto dňoch uzavretá. V prípade neodkladných záležitostí nás môžete kontaktovať prostredníctvom Edupage, na tel.č. 0911 241 357 alebo na mailovej adrese melichova@veterinarnaskola.sk.

Tešíme sa na vás opäť v pondelok 11. 03. 2024. Výučba bude prebiehať podľa zverejneného aktuálneho rozvrhu.

tím SSOŠV